Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorduğunuz Sorular


SORDUĞUNUZ SORULAR VE YANITLARI


Tüm dünyada olduğu gibi otele giriş saati yani check-in saati 14:00 ‘dır. Daha erken giriş yapılması mümkün değildir.

Bir önceki odayı kullanan misafirlerimiz 12:00 ‘da çıktığından odaların temizliği, hijyenik bakımı, çarşafların değişimi ve oda havalandırması için 2 saat zamana ihtiyacımız vardır. Yani otelimiz her gün 12:00 – 14:00 arası temizlik ve hijyen çalışması için misafir alımına kapalıdır.

Otelden ayrılmanız gereken saat yani Check-out saati 12:00 ‘dır. Geç çıkışlarınızda yarım günlük konaklama ücreti alınarak akşam 18:00 ‘a kadar izin verilir. Eğer sizden sonra konaklayacak misafirlerimiz varsa 12:00 ‘da mecburi çıkış yapmak zorundasınız.

Evet. Kimlik kaydı ve kimlik kartınızın yanınızda bulundurulması zorunludur. Aksi durumda kimliksiz vatandaşları TC kimlik numaralarını biliyor olsalar bile misafir edemiyoruz.

Evet var. 18 yaş altı misafir yasalar gereği kabul edilmemektedir. Ebeveynleri ile birlikte gelen misafirlerimiz 12 yaş ve üzeri olmalıdır. Tesisimize 12 yaş altı misafir ebeveynleri ile birlikte de kabul edilmemektedir.

Otelimizin genel güvenlik prosedürüdür. Otelimizde tüm mevsim dolu bir havuz, odalarda şömine gibi tehlike arz edecek durumlar vardır. Ebeveynler her ne kadar sorumluluk kabul etse de, Asmalı Garden Butik Otel olarak kabul edemiyor ve 12 yaş altı çocukları misafir kabul edemiyoruz.

Hayır. 18 yaş üzeri misafirlerimizde kimlik kaydı zorunlu olup, medeni durumları hakkında sorular sorulmuyor, 3.şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Hayır. İşletmemizde hiçbir hayvan türü kabul edilmemektedir. Kuş, kedi, köpek, balık ve diğer tüm hayvan dostlarımız işletmemize kabul edilmemektedir.

Hayır. Asmalı Garden Butik Otel ‘de alkol satışı veya servisi yoktur.

Asmalı Garden Kahvaltı menüsü son derece zengin içeriklidir. Tüm konaklayan misafirlerimize konaklama ücretine dahil olup menü harici su, meyve suyu veya diğer aperatif yiyecekler ücretlidir. Kahvaltı için ekstra ücret alınmamaktadır.

Asmalı Garden sabah kahvaltısı saatleri 10:00 – 11:30 arasıdır. Geç kahvaltımız yoktur.

Restaurantımız öğlen 12:00 Akşam 20:00 arasında hizmet vermektedir. 20:00 sonrası mutfağımız kapanmaktadır.

Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarında şöminelerimiz yanmaktadır. Bu ayların haricinde hiçbir şekilde kullanılmamaktadır.

Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında havuzumuz yüzmeye açıktır.

Havuzumuz sabah saat 10:00 ‘da açılmaktadır. Akşam 20:00 itibariyle kapalıdır. Havuzumuzun akşam 20:00 ‘da kapanmasının nedeni günlük periyodik bakımlarının yapılma zorunluluğudur.

Asmalı Garden Butik Otel olarak insan sağlığına zarar verebilecek klor sistemi kullanmamaktadır. Havuzumuz tuzlu sistem olup günlük bakımları aksatılmamaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız
👋 Merhaba, Hoşgeldiniz
BİZİ ARAYIN