Hakkımızda

ASMALI GARDEN BUTİK OTEL

Asmalı Garden Butik Otel, İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva mahallesinde yer alan butik bir aile işletmesidir. 2014 senesinde faaliyetlerine başlayan ve yıllardır aynı lokasyonda hizmet vermektedir. Yasal mevzuatlara göre belediye tesisi olarak tanımlanmaktadır. İstanbul’un turizm cenneti Ağva ‘da 16 odamız ile hizmet veriyoruz. 2014 ‘yılından beridir hizmet kalitemizi düşürmeden aksine hep yükselerek ilerlemekteyiz.

Ağva yetişkin oteller arasında en iyi hizmet garantisi sunan tesisimiz aile tarafından işletilmektedir. Her sene online satış platformları aracılığıyla sizlerin yapmış olduğu gerçek kullanıcı yorumları değerlendirilmiş ve Ağva’nın en iyi oteli ödüllerini toplamaya devam etmiştir.

MİSYONUMUZ

Hizmet kalitesini en üst düzeyde tutarak konaklama alanında sizlere çözüm yolu üretmeyi misyon edindik. Tecrübelerimiz ile taleplerinizi bir araya getiriyoruz.

VİZYONUMUZ

Ağva otelleri arasında Turizm kökenli birkaç otelden birisi olarak, eğitim ve tecrübelerimizle Ağva ‘nın en iyi oteli kalmak bu sektördeki tek vizyonumuzdur.

5/5 - (10 Değerlendirme)
WeCreativez WhatsApp Support
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız
👋 Merhaba, Hoşgeldiniz
BİZİ ARAYIN